Błażej Balcerzyk po dwóch latach pełnienia funkcji Team Leadera w agencji kreatywnej abanana obejmuje stanowisko Creative Directora. Ta decyzja jest wynikiem strategicznych zmian w strukturze organizacyjnej Grupy Eura7, mających na celu centralizację zarządzania spółkami wchodzącymi w skład Grupy.
Balcerzyk wraz z zespołem kreatywnych specjalistów będzie odpowiedzialny za przetargi oraz opracowywanie koncepcji na kampanie reklamowe. Jego bogate doświadczenie, zdobywane przez ponad 15 lat w kilku agencjach reklamowych, wszechstronność oraz zdolność do tworzenia innowacyjnych rozwiązań mają pokierować agencję abanana na tor dalszego rozwoju i realizacji ambitnych projektów. W przeciągu ostatnich miesięcy Błażej z sukcesem wprowadził nową platformę komunikacji dla marki Mosso, przeprowadził kampanię dla Deserów z maślanką od Mlekpolu, odpowiadał za aktywacje konsumenckie dla marek DUDA i Arhelan.
„Nasze kampanie reklamowe budują świadomość marek, strategicznie łącząc najlepiej dobraną komunikację wartości ¹ produktów lub usług z nowoczesnymi technologiami cyfrowymi. Dzięki temu możemy tworzyć innowacyjne i efektywne rozwiązania, które nie tylko przyciągają uwagę, ale również przynoszą wymierne korzyści naszym klientom. Wierzę, że razem z zespołem będziemy kontynuować tworzenie kampanii, które są nowatorskie, angażujące i dostosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku i coraz bardziej digitalowego konsumenta” – twierdzi Balcerzyk.
Łukasz Wołek, CEO Grupy Eura7, podkreśla: „Błażej wnosi do zespołu abanana nie tylko charyzmę, kreatywność i doświadczenie, ale przede wszystkim szerokie spojrzenie na łączenie kreatywności z technologią, które nasi Klienci doceniają już na etapie briefingu. Nowa funkcja oraz zakres obowiązków pozwolą na pełniejsze wykorzystanie jego kompetencji, przynosząc korzyści zarówno Klientom, jak i całej grupie naszych spółek”.
Od 2024 roku agencja abanana zmieniła strategię, wprowadzając całkowicie nową identyfikację graficzną i stronę internetową. Po rebrandingu stała się pierwszą polską agencją w kategorii „techreative” (technology & creativity).